!AKCIA! Moderný apartmán, pri lanovke

POZOR! Voľné termíny na jeseň a zimu!

Luxusný priestranný novopostavený Apartmán č. 4.4 Hrebienok Resort je situovaný v centre Starého Smokovca, najstaršej tatranskej osady, priamo pri stanici pozemnej lanovky vedúcej na Hrebienok.

Zimné obdobie je ideálne na lyžovanie a sánkovanie v miestnom lyžiarskom stredisku Jakubkova lúka. V blízkosti sú aj strediská Dolný Smokovec – Pod lesom, Hrebienok alebo Tatranská Lomnica. Lyže si môžete uschovať v spoločnej lyžiarni s odkladacím vyhrievaným boxom na lyžiarky.

V lete ocenia turisti aj cyklisti bohaté možnosti výletov, ktoré ponúkajú Vysoké Tatry. Môžete si spraviť výlet na Hrebienok, Rysy alebo Lomnický Štít. Menej náročné sú prechádzky okolo Štrbského či Skalnatého plesa. Ak radi plávate, môžete zájsť do neďalekých kúpeľov v Novom Smokovci alebo v Tatranských Zruboch.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v rozľahlom apartmáne s rozlohou takmer 100 m2. Apartmán pozostáva z dvoch samostatných spální s manželskými posteľami, obývacej miestnosti s rozťahovacím gaučom spojenej s plne vybavenou kuchyňou, kúpeľne s toaletou a samostatnej toalety. Moderné zariadenie, drevené, kamenné obklady, doplnky a nádherný výhľad na Kráľovú hoľu a Gerlachovský štít zabezpečia pocit ozajstnej prírody aj vo vnútri.

Kapacita ubytovania je prispôsobená pre 4 dospelé osoby a 2 deti do 10 rokov. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie na internet a podzemné parkovisko strážené kamerovým systémom za poplatok 9 EUR na deň. Na prízemí rezortu môžete využívať služby recepcie a reštaurácie. V okolitých hoteloch využijete služby wellness a fitness. Nájdete tu aj potraviny, Bio obchod a cukráreň. Ak si chcete oddýchnuť od varenia, môžte využiť polpenziu v reštaurácii na prízemí za doplatok 15 EUR na osobu.

Príjemné prechádzky okolím s návštevou miestnych barov a reštaurácií, či obdivovanie krás prírody Vysokých Tatier si z Apartmánu č. 4.4 v Hrebienok Resort určite vychutnáte. Tešíme sa na Vašu návštevu!