apartmán-severský štýl, 2xbalkón,garáž

Detské mestečko Donovalkovo malo byť otvorené počas víkendov od mája, pravidelná prevádzka lanovky TELEMIX na Novú Hoľu cez víkendy od 27.4.2019, denná od 15.6.2019, obe atrakcie zatiaľ čakajú na krajšie počasie.


Apartmánový dom Kamzík je situovaný v horskom prostredí lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly, s nádherným výhľadom na Nízke Tatry a Veľkú Fatru. Vo vzdialenosti 300 metrov od ubytovania je hosťom k dispozícii 6-sedačková nástupná lanovka na Novú Hoľu, v tesnej blízkosti apartmánu sa nachádzajú aj lyžiarske svahy časť Záhradište a pod oknami apartmánu najväčší detský FUN PARK na Slovensku.

Lákadlom pre deti je mestečko DONOVALKOVO, Myšiačikov detský vodný svet, letná detská FUN ARÉNA, Dobšinského rozprávková krajina - HABAKUKY. Atrakciou je tiež Vodný svet GOTHAL v obci Liptovská Osada, s kompletnými službami - masáže, fitness, vonkajším detským ihriskom a tenisovým kurtom.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne zariadenom dvojizbovom apartmáne na 1. poschodí, určený pre 4 osoby a disponuje dvomi terasami - balkónmi, ako aj garážou v suteréne. V celom objekte je možnosť WiFi pripojenia na internet.

Denná miestnosť - spojenie kuchyne, kuchynského kútu a obývacej časti. Kuchynská linka - sklo keramická varná doska, vstavaná chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, úložný stolík na potraviny a nápoje, polička, jedálenský kút - stôl a 4 stoličky. Obývacia izba je vybavená veľkým rozťahovacím gaučom, kreslom, konferenčným stolíkom, krbom (imitácia), ktorý slúži ako podstavec na TV s plochou obrazovkou, rádio s CD prehrávačom a hrami - šach, "Človeče nehnevaj sa", žolíkové karty. Samozrejmosťou je samostatná kúpeľňa a samostatná toaleta.

Vykurovanie v celom apartmánovom dome je elektrické. Na prízemí sa nachádza recepcia, reštaurácia, v suteréne je miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží.


Preferujeme: Rodiny s deťmi