FUN PARK a DONOVALKOVO pod oknami

Uvedené ceny na letný pobyt od 28.6.2019 do 1.9.2019 platia pre záväzné objednávky , ktoré budú aj zaplatené do 30. apríla 2019.


Apartmánový dom Kamzík je situovaný v horskom prostredí lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly, s nádherným výhľadom na Nízke Tatry a Veľkú Fatru. Vo vzdialenosti 300 metrov od ubytovania je hosťom k dispozícii 6-sedačková nástupná lanovka na Novú Hoľu.

V tesnej blízkosti apartmánu sa nachádzajú aj lyžiarske svahy časť Záhradište. Navyše tu nájdete taktiež najväčší detský FUN PARK na Slovensku, na ktorý máte výhľad už priamo z oboch terás/balkónov apartmánu.

Na jar a v lete je veľkým lákadlom detské mestečko DONOVALKOVO - zmenšenina mestečka s mini farmou a autodráhou, Myšiačikov detský vodný svet, letná detská FUN ARÉNA s trampolínami, lezeckou stenou, lanovou dráhou, bobovou dráhou ako aj Dobšinského rozprávková krajina - HABAKUKY. Značené cyklotrasy a turistické chodníky v okolí a aj organizované akcie - ako napr. jarný turistický prechod Donovaly - Špania dolina, Kalište, športové akcie a iné - zaručujú strávenie aktívnej dovolenky aj pre dospelých. Naše ubytovanie je vhodné najmä pre rodiny s deťmi alebo mladé páry, využívajúce pohodlie apartmánu s možnosťou prípravy vlastnej stravy. Novinkou na Donovaloch je Vodný svet GOTHAL v obci Liptovská Osada, vzdialený necelých 9 km, s kompletnými službami ako sú masáže, fitness centrum, vonkajším detským ihriskom a tenisovým kurtom.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne zariadenom dvojizbovom apartmáne č. 30 na 1. poschodí o výmere 44,67 m2, ktorý je určený pre 4 osoby a disponuje dvomi terasami / balkónmi o výmere 17,22 m2, ako aj garážou označenou G 11 o výmere 16,82 m2. Z apartmánu sa výťahom dostanete do všetkých priestorov v AD Kamzík. V celom objekte je už možnosť WiFi pripojenia na internet.

Nami ponúkaný dvojizbový apartmán je zložený z dvoch miestností, samostatnej spálne a obytnej časti spojenej s plne vybavenou kuchynkou a jedálenským kútom. V apartmáne je možnosť ubytovania pre max. 4 osoby (dve na veľkom rozťahovacom gauči v obývacej miestnosti a dve v samostatnej spálni). Spálňa je vybavená novou zostavou - značky Brusali, ktorá pozostáva z jednej troj dverovej skrine so zrkadlom, troj zásuvkovej komody, dvojlôžkovej manželskej postele s obojstranným úložným priestorom (úplne nové matrace, paplóny, posteľná bielizeň...), kreslom a dvoch nočných stolíkov s nočnými lampami. Zo spálne je vchod na terasu s krásnym výhľadom.

Obývacia izba je perfektne presvetlená prirodzeným svetlom, sú tu tri okná a balkónová zostava s nádherným výhľadom na detskú lyžiarsku školu. Sledovať odtiaľto môžete aj nočné sánkovanie alebo lyžovanie na priľahlom svahu. Obývacia izba je zároveň prepojená s kuchyňou, jedálenským kútom a novou - moderne vybavenou kuchynskou linkou so sklokeramickou varnou doskou - dva ohrevy, vstavanou chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, neónovým podsvietením a úložným stolíkom na potraviny a nápoje so samostatnou poličkou. Oproti kuchynskej linke je umiestnený stôl so 4 stoličkami.

Obývacia izba je vybavená veľkým rozťahovacím gaučom s kreslom, novým ušiakom, konferenčným stolíkom, krbom (imitácia), ktorý slúži ako podstavec na televízor Samsung s plochou obrazovkou, rádiom s CD prehrávačom a hrami ako napr. šach, "Človeče nezlob se", žolíkové karty a pod. Samozrejmosťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovým kútom, rebríkovým radiátorom s reguláciou tepla a 120 litrovým bojlerom na ohrev teplej vody ako aj samostatná toaleta.

V celom apartmáne je zaistené elektrické vykurovanie prostredníctvom konvektorov. Na prízemí AD Kamzík sa nachádza recepcia, otvorená denne od 08:00 hod do 20:00 hod. a reštaurácia s možnosťou stravovania (raňajky, obedy a večere, polpenzie tak ako sa dohodnete s majiteľom reštaurácie, pizza s donáškovou službou, široká ponuka alko a nealko nápojov). V suteréne apartmánového domu je ubytovaným hosťom k dispozícii miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží. Parkovanie je zabezpečené v garáži s označením G 11 - vstupné garážové dvere sú na diaľkové ovládanie.

Všetkých ubezpečujem, že tento apartmán Vás očarí svojím šarmom, novým nábytkom a doplnkami zo známeho obchodného domu IKEA, vybavenosťou a výbornou polohou. Patrí medzi najkrajšie v AD Kamzík a určite sa budete do neho radi vracať! Nový správca pripravuje pre deti detský kútik na hranie - určený predovšetkým malým deťom, to čo dosial v tomto apartmánovom dome chýbalo.


Preferujeme: Rodiny s deťmi