BANSKÁ BYSTRICA v pohodlí apartmánu !

APARTMÁN***BYSTRICA je súčasťou obytného domu s vynikajúcou a zároveň pokojnom polohou v mestskej časti Banskej Bystrice - Radvaň, z ktorej máte zaručený rýchly prístup priamo do centra mesta ako aj na diaľnicu (BB - BA). Ideálnu polohu apartmánu (s bezplatným a bezproblémovým parkovaním) ocenia predovšetkým návštevníci, ktorí preferujú mať na dosah ruky kultúrno-historické centrum mesta na severe ako aj živú nákupno-ekonomickú zónu na jeho juhu. Blízky výjazd z diaľnice Vás navyše dopraví do všetkých atraktívnych turistických cieľov v okruhu 15 km (Ski areál Šachtičky a Králiky, Harmanec, Kováčová, Donovaly, Sliač, ...).

Novozriadený priestranný 3-izbový apartmán s loggiou (s rozlohou 80 m2) je poskytovaný vždy len jednej skupine (1 až 8 osôb). V apartmáne sú k dispozícii dve samostatné dvojlôžkové spálne a príjemná obývacia miestnosť s pohodlným posedením pri LCD televízore, DVD prehrávačom a rádiom s CD minisystémom. Súčasťou obývacej izby sú zároveň dve pevné lôžka s možnosťou ich využitia ako ďalších dvoch prísteliek.

Na prípravu vlastného stravovania v apartmáne poslúži plne zariadená kuchyňa s jedálenským stolom s posedením, vybavená sklokeramickým varičom, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mraziakom. Samozrejmosťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatná toaleta a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Počas pobytu určite oceníte aj praktickú uzamykateľnú miestnosť na odkladanie bicyklov, lyží a iných športových potrieb ako aj možnosť bezplatného parkovania priamo pri apartmáne.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá