BRATISLAVA v pohodlí apartmánu!

APARTMÁN***BRATISLAVA je situovaný v atraktívnej lokalite mestskej časti Ružinov, pár metrov od zimného štadióna Ondreja Nepelu. Vďaka výhodnej polohe apartmánu sa hostia za pár minút pešo dostanú do centra mesta ako aj autom na diaľnicu.

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v priestrannom novozariadenom apartmáne s balkónom (s rozlohou 80 m2) pre 1 - 7 osôb. Apartmán je tvorený dvomi samostatnými spálňami (1x2, 1x2+1) ako aj štýlovou obývacou miestnosťou s posedením (s možnosťou využitia dvoch prísteliek), ktorá je zároveň prepojená s plne zariadenou kuchynskou časťou s jedálenským posedením. Je tu televízor, DVD prehrávač, rádio s CD minisystémom a WiFi internet. Pre prípravu vlastného stravovania je kuchynská časť apartmánu vybavená sklokeramickým varičom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mraziakom. Súčasťou apartmánu je kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta a balkón s možnosťou vonkajšieho posedenia, vyhradený ako fajčiarska zóna (v interiéri ubytovania platí zákaz fajčenia).

Počas Vášho pobytu môžete využívať bezplatné parkovanie (100 m) alebo uzavreté garážové parkovanie. Apartmán prenajímame vždy len jednej ucelenej skupine hostí, čo je zárukou dokonalého súkromia a pohodlia. V prípade záujmu o prenájom pre 2 osoby je k dispozícii 1 spálňa. Ak si 2 hostia želajú oddelené spálne, cena sa kalkuluje za 3 lôžka.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá