Ideálna poloha, nový apartmán s klímou

Náš nový trendový Apartmán Bohemia leží v turistami vyhľadávanej obci južného Slovenska, v Podhájskej, necelých 300 m od miestneho kúpaliska. Obec je známa vďaka blahodarným účinkom termálnej vody. Príďte si ich vyskúšať na vlastnej koži ubytovaním sa u nás.

Termálne kúpalisko Podhájska patrí k vodným rajom na Slovensku. Celoročne sa môžete okúpať vo vode, ktorá priaznivo vplýva na ľudský organizmus a zložením sa dá prirovnať k vode z Mŕtveho mora. Pokiaľ máte radšej romantické prechádzky, výlety na bicykli alebo pešiu turistiku, ste tu na správnom mieste. K obľúbeným tipom na výlet patria Kaštieľ Bardoňovo, Mestské múzeum v Šuranoch, Ranč Trilobit aj Gazdovský dvor Branovo a 3D kino. V zime odporúčame wellness centrum Aquamarin, prípadne lyžovanie v obci Čechy na vleku Pallag.

Apartmán Bohemia je Vám celoročne prístupný. Apartmán ponúka prienik modernosti a pohodlia pre pobyt 4 osôb. Vhodný je pre páry, seniorov, rodinky s deťmi aj jednotlivcov. Je umiestnený na 2. poschodí apartmánového domu a pokojne sa doň dostanete výťahom.

Pekný čas môžete tráviť v spoločenskej miestnosti, kde môžete aktívne využívať televízor so satelitným príjmom (80 programov), manželskú posteľ a pohovku. Pohovka sa dá rozložiť a použiť na prespanie dvoch hostí. Apartmán sa skladá tiež z plne vybavenej kuchyne (varná doska, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, jedálenské posedenie a kompletný riad). Apartmán je vybavený tiež kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou, klimatizáciou a WiFi pripojením na internet.

Chytať bronz môžete aj na balkóne nášho apartmánu na posedení. Parkovacie miesto pre jedno auto sa nachádza priamo pri objekte. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá