Lyžovanie a aquaparky - Bešeňová

Príďte sa ubytovať do Apartmánu Baďo, ktorý je situovaný v obci Ivachnová, neďaleko vodného raja Bešeňová, v okrese Ružomberok.

Turistami vyhľadávaný región Liptov patrí medzi obľúbené miesta pre všetky vekové kategórie a to rovnako v lete ako aj v zime. Dokonale zrelaxujete a zároveň si užijete zábavu vo vodnom raji Bešeňová, AquaVital Parku Lúčky a Aquaparku Tatralandia. Na vodnej nádrži Liptovská Mara si užijete rôzne vodné športy, vychutnáte plavbu výletnou loďou alebo si zarybárčite. Zaujímavou je rovnako turistika k zrúcanine Starého liptovského hradu, hradu Likava ako aj návšteva Archeoskanzenu Havránok. V zime sú pre Vás pripravené upravené svahy v lyžiarskych strediskách Ski Park Ružomberok - Malinô Brdo, Jasná - Nízke Tatry a v mnohých ďalších strediskách.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v apartmáne na prízemí rodinného domu so samostatným vchodom. Apartmán disponuje celkovou kapacitou pre 7 osôb v jednej 3-lôžkovej spálni a jednej 3-lôžkovej spálni s prístelkou. V každej spálni sa nachádza rádio a televízor so satelitným príjmom.

Vaše vlastné jedlá si pripravíte v kuchyni s gaučom, hračkami pre deti, plynovým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Súčasťou apartmánu je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V apartmáne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na záhrade si môžete posedieť, pohojdať sa na záhradnej hojdačke, využiť záhradný krb, gril a kotlík na guláš. V prípade potreby si lyže odložíte vo veľkej vstupnej hale a bicykle odložíte v miestnosti na to určenej. Vaše autá si zaparkujete priamo na oplotenom pozemku pri apartmáne. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Apartmáne Baďo!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty