Poskytujeme 15% zľavu v AquaCity Poprad!

Apartmán Anna je situovaný v tesnej blízkosti historického centra Spišskej Soboty, mestskej časti podtatranského mestečka Poprad.

Samotné ubytovanie sa nachádza vo vzdialenosti len 15 minút chôdze od obľúbeného aquaparku AquaCity Poprad, v ktorom ponúkame našim hosťom zároveň 15 % zľavu na vstup. Spríjemniť Váš pobyt si môžete rovnako relaxom v areáli neďalekého termálneho kúpaliska Vrbov (11 km), spoznávaním historických pamiatok Spiša (Spišský hrad, Levoča, Kežmarok), ako aj podnikaním množstva turistických prechádzok a horských túr v nádhernej okolitej prírode Vysokých Tatier.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 5 osôb s možnosťou jednej prístelky pre dieťa. Vítané sú u nás všetky rodiny s deťmi, páry ale aj skupiny priateľov, ktoré si tu môžu prenajať ubytovanie v jednom apartmáne. K dispozícii je pre Vás 5-lôžkový apartmán so samostatným vchodom, ktorý je súčasťou rodinného domu.

V 5-lôžkovom apartmáne môžu hostia využívať 2-lôžkovú a 3-lôžkovú spálňu. Pre príjemný relax v kruhu priateľov a rodiny Vám tu poslúži útulná spoločenská miestnosť s televízorom, DVD prehrávačom a pohodlným posedením. Nechýba tu ani kompletne vybavená kuchyňa, vhodná na prípravu vlastného stravovania. Využívať v nej môžete plynový sporák s rúrou, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou. Samozrejmosťou ubytovania je WiFi pripojenie na internet. Pre zaistenie pohodlia hostí je apartmán dovybavený dvomi kúpeľňami a dvomi toaletami.

Príjemne oddýchnuť si môžu všetci ubytovaní hostia v záhradnej časti ubytovania s krytým vonkajším posedením s možnosťou opekania a grilovania. Parkovanie áut je zabezpečené bezplatne priamo vo dvore. Tešíme sa na Vašu návštevu.