Komfortný apartmán, výhodná cena

Uvažujete nad tým, kde tráviť dovolenku alebo pracovnú cestu? Tak sa ubytujte v našom Apartmáne Anna, ktorý sa nachádza v Košiciach, mestskej časti Sever, v Čermeľskom údolí.

Ak sa vyberiete do Košíc, netreba vynechať prehliadku historického centra s Dómom sv. Alžbety, spievajúcou fontánou a štátnym divadlom. Spolu s deťmi môžete navštíviť Botanickú záhradu Univerzity P. J. Šafárika ako aj ZOO s exotickými zvieratkami. Plávanie je možné v bazénoch kúpalísk Ryba Anička, mestskej plavárne aj Tritonu. Peších turistov poteší vychádzka na zrúcaninu Košického hradu. K obľúbeným patria aj výlety do Východoslovenskej galérie a Kaštieľa v Budimíre.

Apartmán Anna - to je byt so samostatným vchodom, ktorý disponuje maximálnou kapacitou pre 4 osoby. V obývacej miestnosti sa nachádza televízor so satelitným príjmom, rádio a gaučové sedenie. Gauč sa dá na noc rozložiť pre prespanie dvoch hostí. Jedlá si pripravíte v kuchynke, kde je elektrický sporák s rúrou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a jedálenské posedenie. K dispozícii je tiež 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňa s vaňou a toaletou. Nechýba tiež WiFi pripojenie na internet.

Pri budove si môžete prevetrať hlavu a prísť na nové myšlienky na záhrade. Práve tu je umiestnené posedenie na terase, gril a kotlík. Po dohode Vám môžeme uschovať Vaše bicykle a lyže v garáži, zabezpečíme Vám aj služby prania. Parkovanie áut je priamo pri objekte. Tešíme sa na Vás!