Krásne okolie a blízko do centra mesta!

Apartmán Amália je situovaný na prízemí rodinného domu so samostatným vchodom, ktorý sa nachádza v tichej lokalite širšieho centra mesta Banská Bystrica. Ubytovanie je vhodné pre tých, ktorí majú záujem stráviť rekreačný, víkendový, športový či služobný pobyt.

Vynikajúca poloha apartmánu ponúka možnosti na turistiku, cyklistiku, lyžovanie či plávanie v dosahu 5 až 38 kilometrov od ubytovania. Priamo v meste môžete tráviť voľné chvíle na Plážovom kúpalisku Aqualand Banská Bystrica a poprechádzať sa námestím s pamätníkmi a Mestským hradom či navštíviť Múzeum SNP. Od Europa Schoping Center - začiatku pešej zóny, je ubytovanie vzdialené 2 km, 3 zástavky MHD. Zaujímavým je tiež výlet i turistika na Pustý a Zvolenský hrad, k Harmaneckej jaskyni ako aj návšteva historickej Španej doliny. Zaplávate si a zrelaxujete i v Termálnom kúpalisku Sliač či v Holidayparku Kováčová. V zime sú v prevádzke viaceré lyžiarske strediská, ako napríklad Šachtičky (skibus zadarmo), Skicentrum Tajov, Ski Králiky a známy Park Snow Donovaly.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v moderne a vkusne zariadenom apartmáne s kapacitou pre 5 osôb. Apartmán disponuje samostatným vchodom, čo zaručuje hosťom dostatok pokoja a súkromia počas celého pobytu.

Apartmán Amália je určený pre tých, ktorým za rovnakú cenu nevyhovuje ubytovanie v jednej izbe s príslušenstvom, ale uprednostňujú komfort celého apartmánu s príslušenstvom. V apartmáne je vždy ubytovaná len jedna skupina, bez ohľadu či ide o objednávku 1 hosťa, alebo 5-tich hostí.

Apartmán s novým nadštandardným interiérom tvorí obývacia miestnosť s televízorom s káblovým pripojením, rádiom a pohodlný rozkladací gauč pre spanie dvoch osôb. Ako ďalšie lôžko je možné použiť pohodlnú rozkladaciu pohovku. S touto miestnosťou je prepojená kompletne zariadená kuchynka s jedálenskou časťou, sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, umývačkou riadu a chladničkou s mrazničkou, nechýba aj drez a digestor.

Pre Váš komfortný spánok sme pripravili spálňu s veľkou manželskou posteľou, nočnými stolíkmi a šatníkom so skriňami. V ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Priamo z obývacej miestnosti vedie vstup na krytú terasu so záhradným sedením, kde môžete tráviť Vaše voľné chvíle v súkromí. V prípade potreby si Vaše bicykle a lyže odložíte v garáži a autá zaparkujete priamo na oplotenom pozemku ubytovania. Veríme, že sa u nás budete cítiť ako doma. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Apartmáne Amália!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Fajčiarov