Komfortné ubytovanie za výhodné ceny!

Pozývame Vás stráviť príjemne prežité chvíle do Apartmánu Aladár, ktorý sa nachádza v okrajovej časti pokojnej podtatranskej obce Nová Lesná.

S ľahkosťou sa odtiaľto dostanete či už do jedinečnej prírody Vysokých Tatier po rôznych cyklistických a turistických chodníkoch ako aj k rôznym atrakciám. Zabaviť sa môžete na blízkej Horskej bobovej dráhe Tatrabob, v AquaFun parku vo Veľkej Lomnici prípadne hraním golfu na 27-jamkovom ihrisku v areáli Black Stork. Blízko je to i do Kúpeľov v Novom Smokovci či aquaparku AquaCity v Poprade. V zime si zalyžujete na zjazdovkách lyžiarkych stredísk ako sú Dolný Smokovec - Pod lesom, Jakubkova lúka alebo v Tatranskej Lomnici.

Apartmán Aladár je Vám k dispozícii celoročne pre maximálne 8 hostí. Situovaný je na prvom poschodí bytového domu, čiže je ideálny pre rodinky s deťmi ako aj vekovo staršie skupinky priateľov a známych.

K tráveniu spoločných chvíľ Vám poslúži spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom a rozkladacím gaučovým sedením (slúžiacim pre prespanie 2 hostí). Odtiaľto sa dostanete ako na balkón s výhľadom na okolitú prírodu tak i do kompletne zariadenej kuchyne s jedálenským posedením. Pokojný spánok si užijete v dvoch 3-lôžkových spálňach (s manželskou posteľou a samostatným lôžkom v každej). Maximálny komfort poskytuje štýlová kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta. Samozrejmosťou je zaistenie bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Po lyžovaní či výlete na bicykli Vám Vaše športové potreby vieme uschovať v samostatnej miestnosti. Tak stačí už len prísť a vychutnať si dokonalo strávené chvíle v obkolesení nádherného prostredia Vysokých Tatier. Tešíme sa na Vás v Apartmáne Aladár!