Príďte si s rodinou oddýchnuť a užívať.

Príjemné ubytovanie v Apartmáne Adriana je situované v Hornom Slavkove, ktorý patrí k tatranskej obci Veľký Slavkov. Len 800 m od ubytovania sa nachádza železničná stanica, z ktorej sa vláčikom odveziete do všetkých okolitých atrakcií a stredísk.

Do Starého Smokovca - srdca Vysokých Tatier, to máte len pár minút autom. Zaujímavú turistiku i horskú cyklistiku môžete absolvovať zo známych východiskových bodov, ako napr. Tatranská Lomnica, Štrbské pleso a Starý Smokovec. Dokonalý oddych a relax zažijete v Klimatických kúpeľoch Tatranské Zruby, Kúpeľoch Nový Smokovec alebo aj v neďalekom AquaCity Poprad. Zimné športy si perfektne užijete v okolitých lyžiarskych strediskách Dolný Smokovec - Pod lesom, Starý Smokovec - Jakubkova lúka, Starý Smokovec - Hrebienok a Tatranská Lomnica.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v Apartmáne Adriana, ktorý disponuje celkovou kapacitou pre 5 osôb vrátane prístelky. Ideálne chvíle tu strávia rodiny s deťmi, ako aj s domácimi miláčikmi, ktorí sa dosýta vybehajú v blízkom lese.

V apartmáne sa nachádza obývacia miestnosť s televízorom, CD prehrávačom, spoločenskými hrami a príjemným gaučovým sedením, ktoré je možné využiť aj ako prístelku pre jednu osobu. V prepojenej kuchynke s jedálenským stolom a stoličkami si uvaríte chutné jedlá, k čomu Vám poslúži plynová rúra, keramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, remoska, kávovar, hriankovač, toaster a chladnička.

Pre pokojný spánok a oddych sme pre Vás pripravili dve 2-lôžkové spálne s manželskými posteľami. Hostia apartmánu tu využijú taktiež kúpeľňu so sprchovacím kútom a samostatnú toaletu. Súčasťou ubytovania je rovnako malá kotolňa s odkladacím priestorom. Zabezpečili sme Vám tu aj bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Priamo pred apartmánom si pohodlne posedíte na oplotenej terase s vonkajším posedením. Ugrilujete si tu dobroty na grile a pokocháte sa nádherným výhľadom na Slavkovský štít. V areáli apartmánu sa nachádza veľký rezort s Hotelom Autis (300 m), kde si vyzdvihnete kľúče od ubytovania, zapožičiate bicykle alebo zahráte biliard. K dispozícii je tu aj reštaurácia s barom a terasou. Detičky sa radi vyšantia na detskom ihrisku s preliezkami, šmýkačkami, hojdačkami i pieskoviskom. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Dosť bolo slov, budeme sa radi, ak si to prídete užiť a vychutnať naživo. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!