Klimatizovaný apartmán, krásny výhľad!

Priestranný Apartmán A-Haus je situovaný neďaleko centra mesta Štúrovo, len 15 minút chôdzou od známeho a vyhľadávaného termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Resort.

V okolí Štúrova môžete navštíviť viacero zaujímavostí, medzi ktoré zaručene patrí Ostrihomské hradné múzeum a prekrásna Ostrihomská bazilika, ku ktorej sa prepravíte aj miestnym výletným vláčikom. Určite si nenechajte ujsť plavbu loďou po Dunaji alebo aj romantickú prechádzku cez historický most Márie Valérie. Cyklisti si zaiste užijú jazdu známou Dunajskou cyklotrasou, ktorá vedie aj cez Štúrovo. Najväčšou miestnou atrakciou je zaručene termálne kúpalisko Vadaš Thermal Resort, kde sa dosýta nabažíte rôznych vodných atrakcií. V blízkom okolí si tiež užijete jazdu na koňoch, navštívite ranč alebo si zalovíte ryby na súkromnom rybníku Carpodrom.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie, ktoré je vhodné pre pobyt jednej samostatnej skupiny alebo rodín s deťmi pri maximálnej kapacite 9 osôb vrátane prístelky. Apartmán A-Haus (99 m2) je klimatizovaný a situovaný na dvanástom poschodí bytového domu s výťahom.

V apartmáne sa nachádza jedna obývacia miestnosť s balkónom, z ktorého sa Vám naskytá prekrásny výhľad na celé mesto a Ostrihomskú baziliku. Pohodlne si v tejto miestnosti posedíte na gauči pri sledovaní televízie alebo pri hraní spoločenských hier. Pre prípravu vlastných jedál Vám poslúži plne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, hriankovačom, kávovarom, chladničkou s mrazničkou, varnou kanvicou, kávovarom, hriankovačom a umývačkou riadu. Hostia tu rovnako využijú kúpeľňu s vaňou, práčkou a samostatnú toaletu.

Pre pohodlný spánok sú pre Vás pripravené štyri 2-lôžkové spálne. K dispozícii je Vám navyše jedna prístelka, do ktorejkoľvek spálne a jedna detská postieľka. Pre detičky sme tiež pripravili detský kútik s hračkami. V celom apartmáne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Parkovanie áut je možné priamo pri bytovom dome.

Tak sa príďte pokochať krásami Štúrova či Ostrihomu a strávte svoj pobyt v príjemnom Apartmáne A-Haus s nádherným výhľadom. Tešíme sa na Vás!