2 deti do 15 rokov zdarma

Novozariadený Apartmán 37 Tatry sa nachádza v apartmánovom dome Patris, na okraji obce Tatranská Štrba, priamo pri lese.

Krásna lokalita Vysokých Tatier ponúka široké možnosti turistiky, cyklistiky, lyžovania ako aj skialpinizmu. Odporúčame Vám navštíviť jedinečné Štrbské Pleso, ku ktorému Vás dopraví ozubnicová železnica (jej zastávka je len 350 m). Lyžiari zaiste využijú možnosti lyžovania v blízkych lyžiarskych strediskách, ako sú ParkSnow Štrbské Pleso, SnowPark Lučivná, Lopušná dolina Skichem a Nová Lopušná Dolina - Skitatry. Po náročnom dni sa príjemne osviežite a zrelaxujete v termálnych bazénoch neďalekých aquaparkov AquaCity Poprad a Tatralandia.

Apartmán 37 Tatry sa nachádza na 4. poschodí apartmánového domu, v ktorom Vám ponúkame celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 6 osôb. Rodiny s deťmi poteší „Baby friendly“ vybavenie, ako aj ľahký prístup výťahom.

V apartmáne Vám je k dispozícii obývacia miestnosť prepojená s plne vybavenou kuchynkou. Pohodlne posedieť si tu môžete na veľkom gauči, ktorý po rozložení poslúži ako prístelka pre dve osoby. V tejto miestnosti sa nachádza televízia a spoločenské hry. Rovnako odtiaľto vedie vstup na loggiu (8 m2) s vonkajším posedením, kde sa pokocháte nádherným výhľadom na panorámu Vysokých Tatier.

Vedľa obývacej miestnosti je situovaná 2-lôžková spálňa, kde sa nachádza manželská posteľ a komfortný gauč. V apartmáne je tiež detská izba s detskou posteľou, jednou rozťahovacou posteľou (vhodnou pre pohodlné prespanie dvoch osôb), stolíkom so stoličkami a hračkami. V predsieni apartmánu je situovaný šatník ako aj zasúvacia skriňa, v ktorej sa nachádza práčka so sušičkou a žehličkou. Využijete tu rovnako komfortnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V apartmáne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V areáli s veľkou záhradou využijete detské ihrisko, posedenie pri ohnisku, ako aj reštauráciu s barom, terasou, biliard, tenis a wellness procedúry -masáže so saunou. Lyžiari a cyklisti ocenia úschovňu lyží a bicyklov, situovanú na chodbe v spoločných priestoroch. Pre väčšie skupiny priateľov či firemné akcie je vhodná zasadacia miestnosť s kapacitou 20-30 osôb. K apartmánu prislúcha jedno parkovacie miesto v garáži.

Veríme, že sa počas pobytu u nás budete cítiť príjemne a vrátite sa opäť. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!