Výhodná cena, možnosť raňajok, pri hrade

Radi by ste si naplánovali výlet do Krásnohorského Podhradia? Príďte do nášho moderne vybaveného András penziónu, kde Vás čaká vytúžený pokoj a báječný výhľad na Hrad Krásna Hôrka.

Celý rok ponúkame ubytovanie v našich 6 komfortne vybavených izbách András penziónu. Celková kapacita ubytovania je 19 osôb. Na výber máte z týchto typov izieb:
- jednej 2-lôžkovej s oddelenými posteľami,
- troch 3-lôžkových s oddelenými posteľami,
- jednej 4-lôžkovej s manželskou posteľou a dvomi oddelenými posteľami na prízemí,
- jednej 4-lôžkovej s manželskou posteľou, dvomi oddelenými posteľami a kuchynským kútom na poschodí.

Každú izbu nášho penziónu tvorí televízor so satelitným príjmom, chladnička, rýchlovarná kanvica a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, fénom a toaletou. V 4-lôžkovej izbe na poschodí je navyše kuchynský kút s jednoplatničkou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom a posedením. V rámci penziónu je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet aj monitorovanie kamerovým systémom (v izbách nie).

Ranná kávička či kontinentálne raňajky z našej kuchyne si môžete vychutnať na zastrešenej, presklenej terase s posedením. Ak budete mať chuť si niečo cez deň uvariť, využiť môžete spoločnú kuchyňu s el. varičom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom a posedením.

V exteriéri ubytovania stojí murovaný altánok, ktorý slúži ako vonkajšia spoločenská miestnosť s posedením pre 20 osôb. Práve tu si môžete upiecť chlieb v peci alebo dať variť guláš do kotlíka na vrch šporáku. Detičky sa môžu zahrať s hračkami alebo zabaviť na hojdačke, pri hre stolného futbalu či bedmintonu. U nás si nielen odložíte Vaše bicykle a lyže, dokonca Vám celkom 6 bicyklov vieme aj zapožičať. K užívaniu je taktiež žehlička (na požiadanie) a trezor (po dohode). Parkovanie deviatich vozidiel je pod dohľadom kamier priamo na parkovisku pri penzióne.

Ako využiť voľný čas? Ani nie do 1 km sa nachádza spomínaný Hrad Krásna Hôrka, ktorý Vám odporúčame navštíviť. Turisti si na zoznam vecí píšu aj prehliadku Mauzóla Andrássyovcov, Krásnohorskej jaskyne, Kaštieľa v Betliari a Hvezdárne aj Baníckeho múzea v Rožňave. Cyklisti aj aktívne turistky vyhľadávajú krásu prírody Slovenského krasu. Kúpanie je možné na kúpalisku v Rožňave či v Kúpeľoch Stós. Lyžovať sa dá v Lyžiarskom stredisku Hnilec. Tešíme sa na Vás!