Dovolenka snov v areáli Thermalparku!

Láka Vás prežitie dovolenky v Dunajskej Strede? Ak áno, AKA ubytovňa Thermal je pre Vás tou správnou voľbou. Ideálna poloha našej ubytovne, priamo v areáli Thermalparku Dunajská Streda, je zárukou dovolenky, na ktorú nikdy nezabudnete.

Dunajská Streda je ako stvorená pre relax. Na svoje si tu prídu všetky vekové skupiny hostí. Zaplávate si a zabavíte sa v Thermalparku Dunajská Streda či blízkych rybníkoch, kde si môžete užiť aj rybolov. Odporúčame Vám aj prehliadku Rímskokatolíckeho kostola sv. Juraja, ktorý je najstaršou historickou pamiatkou v meste. Ako ďalšiu pamätihodnosť sa oplatí vidieť Súsošie Kalvárie v cintoríne. Milovníci moto-športu určite ocenia Slovakiaring, vzdialený len niekoľko kilometrov od Dunajskej Stredy. Zalyžujete a zasnowboardujete si v Lyžiarskom stredisku Kamzík, vzdialenom 45 minút cesty autom od ubytovne.

V bezbariérovej AKA ubytovni Thermal s recepciou Vás ubytujeme celoročne, v jednej z našich šiestich 4-lôžkových izieb. Celková kapacita objektu je 24 lôžok.

Všetky izby disponujú televízorom so satelitným príjmom, rádiom, mini kuchyňou s kompletnými kuchynskými potrebami a mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou. Oddýchnete si na poschodovej alebo klasickej samostatnej posteli. V jednej z izieb sa navyše nachádza pohodlná manželská posteľ. Pre Vašich najmenších je pripravená detská postieľka, ktorú Vám po dohode s radosťou prichystáme. Vo všetkých izbách je umiestnená kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Maximálny komfort počas Vášho pobytu Vám zaručí vlastná terasa ku každej z izieb. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zabezpečené v celom ubytovaní.

AKA ubytovňa Thermal Vám ponúka široké spektrum možností, ako stráviť Váš voľný čas. Posedíte si v našom bare, kde si popri popíjaní pivka zahráte stolný tenis alebo šípky. V exteriéri máte možnosť grilovania, opekania, varenia guláša a hojdania sa na záhradnej hojdačke. Vaše ratolesti sa tu môžu hrať s hračkami, zabaviť na pieskovisku, kĺzať na šmýkačke, či skákať na trampolíne. Vaše autá si zaparkujete na stráženom parkovisku pri ubytovni.

Ak ste sa rozhodli pre dovolenku v Dunajskej Strede, neváhajte a ešte dnes si zarezervujte pobyt v AKA ubytovni Thermal. Srdečne sa na Vás tešíme!