S možnosťou 24-hodinového stravovania!

ABC Hotel je situovaný v okrajovej časti Nitry - pri hlavnej ceste na Nové Zámky, vo vzdialenosti 7 minút jazdy autom od centra mesta.

Okrem príjemného a cenovo prijateľného ubytovania poskytuje hotel svojím hosťom celoročne aj kvalitné doplnkové služby reštaurácie s celodennou prevádzkou, s chutne zostaveným jedálnym lístkom a ponukou denného menu za skvelú cenu. K dispozícii sú Vám tu rovnako príjemné priestory non-stop otvoreného baru, kde sa osviežite lahodným nápojom podľa Vášho výberu. Hotel disponuje taktiež nepretržitou recepciou, ubytovať a odubytovať sa u nás preto môžete kedykoľvek, kedy Vám to najlepšie vyhovuje. Ak k nám dorazíte autom, pohodlne a zdarma si ho odparkujete na veľkom hotelovom parkovisku stráženom kamerovým systémom, ktoré je vhodné aj pre parkovanie autobusov či kamiónov. Ak zvolíte autobusovú dopravu, priamo pred hotelom je umiestnená autobusová zastávka s názvom "Trans Motel" s pravidelne premávajúcimi mestskými spojmi, ktorými sa dostanete do historického centra mesta, či k autobusovej a vlakovej stanici.

ABC Hotel Vám ponúka počas celého roku pohodlné ubytovanie v príjemne a zároveň útulne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré disponujú spolu celkovou kapacitou 180 lôžok (vrátane prísteliek).

Vybrať si tu môžete spomedzi novo zrekonštruovaných 2-lôžkových a 3-lôžkových izieb s vlastnou novou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou, WiFi pripojením na internet, balkónom a televízorom (na vyžiadanie možné aj využitie chladničky). Pre náročnejších hostí preferujúcich apartmánové ubytovanie máme pripravené štyri 2-lôžkové apartmány, tvorené spálňou, obývacou miestnosťou a vlastnou kúpeľňou s toaletou. Vo výbave apartmánov nechýba ani televízor, chladnička, balkón či WiFi pripojenie na internet. V dvoch apartmánoch je možné rozšíriť ich kapacitu ešte o dve lôžka v obývacej miestnosti, a to vo forme jednej prístelky na gauči a jednej samostatnej válendy.

Okrem spomínaných izieb a apartmánov ponúka hotel aj cenovo výhodnejšie ubytovanie v izbách s kapacitou pre 2 až 4 osoby, ktoré sú riešené bunkovým systémom. Súčasťou každej bunky je vstupná chodbička, dve samostatné uzamykateľné izby s balkónom a spoločná kúpeľňa s toaletou. Vo všetkých izbách je zároveň zaistené WiFi pripojenie na internet, pričom na vyžiadanie je možné v niektorých izbách využiť aj televízor. K dispozícii je Vám tu spolu 20 buniek s nasledovnou kapacitou a rozložením izieb:

• 4x bunka s kapacitou pre 4 až 5 osôb, tvorená jednou 2-lôžkovou izbou a druhou 2-lôžkovou izbou s možnosťou jednej prístelky (1x2, 1x2+1),
• 16x bunka s kapacitou pre 5 až 7 osôb, tvorená jednou 2-lôžkovou a jednou 3-lôžkovou izbou, pričom v oboch izbách je možné využiť ešte jednu prístelku (1x2+1, 1x3+1).

Príjemne oddýchnuť si môžu všetci ubytovaní hostia v spoločenských priestoroch hotela s reštauráciou, barom či salónikovou časťou zaisťujúcou dokonalé súkromie, ktorej priestory sú veľmi vhodné aj pre organizáciu rôznych osláv, stretnutí, firemných školení a akcií. Pre spestrenie voľného času tu máme pre hostí pripravenú literatúru na čítanie ako aj rôzne spoločenské hry vrátane biliardu, stolného tenisu a šípok.

Príjemne posedieť si môžete aj vo vonkajších priestoroch hotela, kde nechýba ani posedenie v súkromí v uzamykateľnej záhradke. Veríme preto, že sa u nás budete cítiť príjemne a naše služby využijete aj pri ďalšej Vašej návšteve nášho krásneho mesta. Tešíme sa na Vás.