Ubytovanie len 200 metrov od termálov

Apartmanový dom Vila Lexus sa nachádza vo Veľkom Mederi, v tichej časti, len 200 metrov od termálneho kúpaliska s celoročnou prevádzkou. Hosťom ponúkame ubytovanie v komfortných 2, 3, 4-lôžkových apartmánoch s celkovou kapacitou 29 lôžok. Niektoré apartmány sú dvoj spálňové (2+2, 3+2).

Apartmány sú moderne zariadené a vybavené komfortným nábytkom. Každý z apartmánov má vlastnú terasu, kompletne zariadenú samostatnú kuchyňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou je LCD televízor, rádio, CD prehrávač, klimatizácia alebo ventilátor, trezor a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Využívať môžete aj trezor na ochranu a úschovu osobných vecí.

Parkovať môžete na stráženom parkovisku v uzavretom areáli. Relax si doprajete na terasách alebo v záhrade pri krbe s možnosťou grilovania. Pre deti sme pripravili detské ihrisko, pieskovisko a trampolínu.

V okruhu 300 metrov od apartmánov nájdete obchody, kaviarne, reštaurácie aj wellness centrum. Tešíme sa na Vašu návštevu vo Veľkom Mederi.