Panoramatický výhľad, wellness za 10 €

Zažite čaro ubytovania v športovo-rekreačnom centre Marina Liptov, ktoré je situované priamo na brehu Liptovskej Mary, v malebnej dedinke Bobrovník.

Vďaka svojej polohe ponúka dokonalé možnosti a profesionálne zázemie pre milovníkov jachtingu, vodného lyžovania, rybárčenia a ďalších vodných športov a aktivít. Cyklistov a turistov poteší množstvo turistických chodníkov a cyklistických trás v celom okolí Liptova. Priaznivci zimných športov určite ocenia dostupnosť lyžiarskych stredísk (Jasná, Malinô Brdo, Kubínska Hola), ako aj blízkosť dvoch najväčších aquaparkov na Liptove.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v troch samostatných rekreačných vilkách, s celkovou kapacitou 23 osôb. Rekreačné vilky prenajímame ako samostatné objekty pre väčšie skupinky hostí. Ubytovať sa samozrejme môžu aj dvojice, ktorým je sprístupnená len jedna z izieb a spoločné priestory vilky. Vybrať si tak môžete z nasledovných variant:

- 5-lôžková rekreačná vilka Marina (zariadená v námorníckom štýle): disponuje jednou 2-lôžkovou izbou s manželskou posteľou a jednou 3-lôžkovou izbou s poschodovou posteľou a jedným samostatným lôžkom.

- 6-lôžková rekreačná vilka Piano (zariadená v modernom vidieckom štýle, s klavírom): disponuje dvoma 2-lôžkovými izbami s manželskou posteľou a jednou 2-lôžkovou izbou s dvomi samostatnými lôžkami. V tejto vilke je možnosť využiť jednu prístelku v obývacej miestnosti.

- 6-lôžková rekreačná vilka Fjord (zariadená v škandinávskom štýle): disponuje jednou 2-lôžkovou izbou s manželskou posteľou a jednou 4-lôžkovou izbou s dvoma oddelenými lôžkami, z ktorých sa vysúvajú dve prístelky.

- 6-lôžková rekreačná vila Alaska (navodzujúca pocit lesa s vôňou dreva): disponuje jednou 2-lôžkovou izbou s manželskou posteľou a 4-lôžkovou izbou s poschodovou posteľou a dvoma oddelenými lôžkami.

Vo všetkých vilkách sme pre Vás pripravili celopresklenú obývaciu miestnosť, s televízorom, pohovkou, jedálenským stolom a stoličkami. Rovnako v nich využijete kompletne zariadenú kuchyňu elektrickými spotrebičmi a kuchynským riadom. Každá izba disponuje kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou a navyše v každom objekte využijete jednu samostatnú toaletu pre hostí. Pre maximálny zážitok z dovolenky sme vilky vybavili krytou terasou s vonkajším posedením a záhradných grilom. V rámci celého ubytovania je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Každý objekt disponuje dvoma parkovacími miestami priamo pri ubytovaní.

Novopostavený rezort Marina Liptov ponúka služby recepcie, reštaurácie, ako aj bar, salónik (fajčiareň), možnosť využitia zasadačky s kapacitou pre 20 osôb, wellness a fitness centrum, tepidárium a krytý bazén. V lete tu môžete kotviť vlastnú loď v prístave hneď oproti alebo si zapožičať malé plavidlá a zažiť príjemnú jazdu po Liptovskej Mare. V prípade potreby Vám na vyžiadanie poskytneme detskú postieľku, žehličku (na recepcii), ako aj možnosť zajazdiť si na koňoch. Ku každej rekreačnej vilke prislúchajú 2 parkovacie miesta pri rezorte Marina Liptov.

Zaručujeme Vám, že u nás prežijete neopakovateľné dovolenkové chvíle s rodinou a priateľmi a Vy tak budete od nás odchádzať oddýchnutí, zrelaxovaní a s chuťou vrátiť sa do rezortu Marina Liptov znova. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu.