Pri lese v nádhernom prostredí Liptova

Rekreačná chalupa Pompáš je situovaná v nádhernom prostredí Chočských vrchov, v pokojnej okrajovej časti malebnej liptovskej obce Švošov, nachádzajúcej sa neďaleko Ružomberka pod kopcom Ostré, odkiaľ je nádherný výhľad na Malú Fatru, Veľkú Fatru, Liptovskú aj Oravskú kotlinu. Výborná poloha chalupy pod lesom v blízkosti lyžiarskeho vleku poskytuje našim hosťom dokonalé súkromie, maximálny pokoj a dostatok možností aktívneho oddychu a turistiky. Pri chalupe sú vytvorené navyše výborné podmienky pre trávenie Vášho voľného času. Vychutnať si tak u nás môžete ničím nerušené skvelé grilovačky pri altánku alebo priamo na priestrannej terase chalupy.

Našim hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v pekne zariadenej chalupe, ktorá disponuje celkovou kapacitou ubytovania až 20 osôb. K dispozícii je Vám tu až 7 spálni, štyri dvojlôžkové izby, dve trojlôžkové izby a jedna štvorlôžková izba. V jednej dvojlôžkovej a jednej trojlôžkovej izbe je možnosť využívania jednej prístelky. Pre zabezpečenie komfortu a pohodlia hostí je chalupa vybavená 5 kúpeľňami a 7 toaletami. Pre príjemné trávenie spoločných chvíľ v kruhu rodiny a priateľov nechýba v objekte príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, rádiom a WiFi internetom. Samozrejmosťou je taktiež kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, v ktorej Vám na plnohodnotnú prípravu vlastných jedál poslúži elektrický sporák s elektrickou rúrou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra a chladnička s mrazničkou.

Súčasťou chalupy je veľká terasa s možnosťou príjemného posedenia s krásnym výhľadom na Veľkú Fatru. Pripravené pre Vás je tu taktiež záhradné posedenie v altánku s krbom, záhradným grilom a prenosným kotlíkom. Vaše ratolesti sa môžu šantiť na detskom ihrisku s hojdačkou, šmýkačkou, detským bazénom a pieskoviskom s hračkami. Parkovanie je možné priamo pri chalupe. Ak preferujete turistiku a výlety bez auta, neďaleko chalupy zhruba 10 - 15 minút je vlaková aj autobusová stanica.