Útulné ubytovanie za veľmi výhodné ceny!

Privát u Margity je situovaný v nádhernom prírodnom prostredí Oravy, v pokojnej časti malebnej podhorskej obce Habovka. Vďaka nádhernej okolitej prírode Západných Tatier - Roháčov si počas Vašej dovolenky u nás môžete vychutnávať bohaté možnosti turistických prechádzok a vysokohorských hrebeňových túr. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj cyklistikou, hubárčením, relaxom v neďalekom termálnom kúpalisku a aquaparku Meander Thermal Park v Oraviciach alebo skvelou lyžovačkou v blízkych lyžiarskych strediskách v Zuberci - Milotín a Janovky ako aj v špičkovom Ski areáli Zverovka - Spálená dolina.

Celoročne Vám ponúkame príjemné cenovo veľmi výhodné privátne ubytovanie na dvoch samostatných poschodiach rodinného domu. Celková kapacita ubytovania predstavuje 17 lôžok. Vybavenie a dispozičné riešenie oboch poschodí domu je nasledovné:

- Prízemie ubytovania disponuje samostatným vchodom. K dispozícii sú Vám tu tri spálne, dve dvojlôžkové izby a jedna väčšia štvorlôžková izba. Pre príjemný oddych Vám tu poslúži útulná spoločenská miestnosť s krbom a televízorom so satelitným príjmom. Na prípravu vlastného stravovania tu môžete využívať plne vybavenú kuchyňu s jedálenským posedením. Súčasťou prízemia sú rovnako 2 samostatné kúpeľne s dvomi toaletami.

- Horné poschodie domu je prispôsobené pre pohodlné ubytovanie 9 hostí. Pripravené sú tu pre Vás dve spálne, dvojlôžková a štvorlôžková izba s balkónom, ktoré zdieľajú spoločnú kúpeľňu a dve toalety ako aj jedna trojlôžková izba s vlastnou kúpeľňou s toaletou. Ani v tejto ubytovacej časti nechýba príjemná spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom a kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou.

Väčšina izieb je dovybavená rovnako televízorom, pričom v celom objekte ubytovania je zabezpečené WiFi pripojenie na internet. Pre príjemný relax môžu hostia využívať taktiež terasu a altánok s vonkajším posedením, záhradnú hojdačku, kotlík a gril. Parkovanie Vašich áut je možné priamo vo dvore ubytovania.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty