Bazén, sauna, požičovňa bicyklov

Penzión Zelený dom nájdete v malebnom prostredí regiónu Orava, v dedinke Vitanová v predhorí Skorušinských vrchov a Západných Tatier - Roháčov. Len pár kilometrov od nás sa nachádzajú termálne kúpaliska Oravice, Meander park Oravice, novo-otvorený aquapark Chocholowske Termy (10 km - Poľsko), Juráňová dolina, turistický vyhľadávaný Zuberec i Oravská priehrada. Zalyžujete si priamo vo Vitanovej, Oraviciach a takisto už v spomínanom Zuberci.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 61 lôžok. Ubytovať sa môžete v 15 dvojlôžkových, v 3 trojlôžkových a v 4 štrvolôžkových izbách. Pre náročnejších hostí alebo pre rodiny s deťmi je k dispozícii apartmán (studio), ktorý sa skladá z dvoch spálni (1x2, 1x3+1). Každá izba a apartmán má vlastné sociálne zariadenie (sprcha, toaleta), chladničku, varnú kanvicu, televízor, satelit, rádio a WiFi pripojenie na internet.

Ubytovanie poskytujeme hosťom s raňajkami - teplý a studený bufet a večerou - poctivá domáca polievka a pečivo. Súčasťou penziónu je bazén s ohrievanou vodou (7 x 3,5 x 1x5 m), sauna, soľná procedúra, masáže, fitness centrum a požičovňa bicyklov. Vo dvore si môžete grilovať a opekať na ohnisku a záhradnom grile.

Cena okrem ubytovania zahŕňa taktiež raňajky, kávu a čaj na privítanie, neobmedzený vstup do bazéna a fitness centra (k dispozícii masážny stroj, bežiaci pás, vibračná plošina, stac. bicykel), 1x sauna a soľná terapia (pri pobyte na 4 a viac nocí je v cene zahrnutá 2x sauna a soľná terapia).

Vitanová Vám ponúka široké možnosti trávenia dovolenky počas celého roka. Oravice, Zuberec, Roháče, Múzeum Oravskej dediny, Oravská priehrada, Oravský hrad, Zakopané, turistika, cykloturistika, kúpanie sa, lyžovačka a ešte omnoho viac čaká len a len na Vašu návštevu. Príďte spoznávať Oravu. Vždy Vás tu radi privítame.