Rodinný penzión pri brehu jazier

Penzión BAT sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite, priamo pri brehu Slnečných jazier v Senci. Táto oblasť predstavuje ideálne miesto pre Váš oddych počas celého roka. Kvalitné služby a výhľad na jazero zaručia skutočnú spokojnosť. V blízkosti sa nachádza známy aquapark, množstvo ihrísk a atrakcii pre malých aj veľkých.

Penzión má kapacitu 56 lôžok. Izby sú situované na prízemí a poschodí penziónu. Ubytovať sa môžete v jednej dvojlôžkovej izbe, v dvanástich dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, v jednej trojlôžkovej izbe, v dvoch štvorlôžkových izbách a v jednej štvorlôžkovej izbe s možnosťou prístelky. V každej izbe majú hostia televízor, WiFi internet a vlastnú kúpeľňu so sprchou a toaletu.

Súčasťou penziónu je recepcia, lobby bar, štýlová vináreň (20 miest) a ďalšia miestnosť s kapacitu 55 miest. Radi tu pre Vás usporiadame rodinné oslavy, spoločenské a firemné akcie, svadby a podobne. Po dohode Vám zabezpečíme raňajky, obedy a večere.

Neoddeliteľnou časťou penziónu je konferenčná miestnosť s potrebnou technikou (tabuľa, flipchart, TV, DVD prehrávač) a kapacitou 36 miest, ktorá je ideálna na rôzne školenia, semináre, rokovania a workshopy.

Penzión je situovaný v tesnej blízkosti jazera. Terasa, záhradný gril a veľká trávnatá plocha umožňuje dokonalý relax pre rodiny i skupinky priateľov. Zariadenie tak slúži pre klientelu vyhľadávajúcu pokoj a služby v príjemnej atmosfére. Pozývame Vás do oázy pohody a veríme, že budete u nás nadmieru spokojní.