Chata akú ste ešte nevideli :)

Zrub Montana - ubytovanie v novopostavenej tradičnej kanadskej drevenej zrubovej stavbe zo špeciálne vyberaných solitérov. Montana residence je citlivo zakomponovaná do okolitého prostredia priamo pri vstupe do hôr Národného parku Malej Fatry.

Ubytovanie sa vyznačuje výbornou dostupnosťou do lyžiarskych stredisk Snowland Valčianska Dolina, Jasenská Dolina, Kubínska Hoľa, Vrátna Dolina a Gaderská Dolina. Navštíviť môžete aj blízke kúpeľné mesto Turčianske Teplice s celoročne otvoreným aquaparkom. Dojazd do Gino Paradise Bešeňova, AquaCity Poprad, aquaparku Tatralandia - Liptovský Mikulaš alebo do Národných parkov Vysoké Tatry a Nízke Tatry Vám nezaberie viac ako hodinu. Unikátny dizajn a dychberúca okolitá príroda sú zárukou Vašej spokojnosti.

Jedinečne zariadený zrub má jednu jednolôžkovú izbu, 8 dvojlôžkových a 4 trojlôžkové izby. Je rozdelený na dve sekcie s obývacou miestnosťou a plne vybavenou kuchyňou. Pri objekte je altánok s grilom, relaxačné centrum s parnou saunou, infra saunami, fínskou saunou a fínskou kaďou (2,5 m). V zime je možnosť prenajať si snežný skúter. Mame tu mini zoo, pripadne si môžete objednať hodiny jazdenia na koni.

V našom zrube sa budete cítiť ako v rozprávke. Budete mať súkromie, pokoj a neustále čo obdivovať. Netradičná stavba, okolité prostredie, originálne drevené preliezky a iné Vás privedú do úžasu.

Vychutnávať si u nás budete môcť:
- luxusné prevedenie dreveného zrubu,
- okolitú scenériu prírody,
- nevyčerpateľné možnosti sezónnych aktivít,
- v neposlednom rade dovolenku strávenú úplne inak.