Priamo v srdci Hrabovskej doliny

Hrabovo hotel** je situovaný v nádhernom prostredí rekreačnej oblasti Hrabovo pri Ružomberku. Hotel je umiestnený v bezprostrednej blízkosti kabínkovej lanovky, ktorá Vás vyvezie priamo na svah Ski centra Malino Brdo.

Hosťom ponúkame ubytovanie v jednoducho, ale účelne zariadených izbách a apartmánoch. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, televízor a satelit. Všetky izby majú balkóny s výhľadom na okolité hory. Priamo v zariadení je reštaurácia so slnečnou terasou s kapacitou 100 miest a s veľkým priestorom na tancovanie, kde je možné zabezpečiť svadobné, rodinné oslavy, firemné akcie a pod. Pre hostí je k dispozícií aj nočný bar s letnou terasou s kapacitou 85 miest, kde majú možnosť zabaviť sa pri príjemnej hudbe.

Pre hotelových hostí ponúkame 50% zľavy na Relax centrum, ktoré sa nachádza necelý 1 km od nášho hotela. Nájdete tam saunu, vírivku, bazén, fitnes a solárium.

Okolie Hrabovskej doliny ponúka bohaté športové využitie počas letnej a zimnej sezóny. Sú tu špičkové dráhy pre horské bicykle, kolobežky, požičiavanie skútrov, lezecké dráhy Tarzánia - parku, nádherný jogingový horský chodník dlhý 3,5km, kde precítite čerstvý horských vzduch. Zažite člnkovanie, aquazorbing a petang na vodnej nádrži, ktorá je pod oknami hotela.

Pre tých najmenších je k dispozícií veľká trampolína a nafukovací hrad.

Na svoje si určite prídu nielen milovníci zjazdového lyžovania, snowboardingu a skialpinizmu, ale aj tí, ktorým prirástol k srdcu klasický beh na lyžiach. Na Maline Brde Vás očakávajú: 4 sedačková lanovka s vrcholovou stanicou vo výške 1209 m.n.m., 2 lyžiarske vleky, 4 detské vleky a park pre snowboardistov. Napriek týmto aktivitám, ktoré Vám Hrabovská dolina ponúka, môžete využiť svoj voľný čas v rôznych aquaparkoch, navštívením dedinky Vlkolínec, Likavského hradu či keltského sveta Havránok.

Dúfame, že strávite u nás príjemné chvíle. Tešíme sa na Vašu návštevu.