Hotel priamo pri Thermalparku Nitrava

Hotel ThermalKesov je situovaný priamo v areáli obľúbeného ThermalParku Nitrava, nachádzajúceho sa v príjemnom prostredí obce Poľný Kesov, neďaleko Nitry. Počas letnej sezóny ponúka kúpalisko hosťom skvelé osvieženie vo vonkajšom Bazéne pri jazere, pričom k dispozícii je aj vnútorný hypertermálny bazén, ktorý je v prevádzke každý deň. Pre návštevníkov je sprístupnená celoročná Bazénová hala, ktorú tvoria 3 bazény - Zážitkový bazén s chrličmi vody a vírivým bazénom, Detský bazén s vodným hríbikom a Výplavový bazén. Súčasťou Bazénovej haly je nápojový bar, v ktorom sa môžete občerstviť denne od 10:00 do 20:00 hod. Prístup do Bazénovej haly a prechod do vnútorného hotelového bazéna je bezbariérový.

Areál Thermalparku Nitrava a v rámci neho Hotel ThermalKesov Vám ponúka komfortné ubytovanie s maximálnou kapacitou 63 lôžok, veľmi vhodné i pre náročnejších klientov, ktorí ocenia kvalitné doplnkové služby reštaurácie s letnou terasou a terasou nad bazénom, wellnessu či elegantných priestorov na rokovania a rôzne firemné stretnutia. Naše výhodné pobytové balíčky ubytovania, sú atraktívne nielen svojou cenou, ale aj ponukou. V cene ubytovania je tak zahrnutý i vstup do všetkých bazénov. Keďže hotel disponuje aj audiovizuálnou miestnosťou, je ideálnym miestom pre usporiadanie konferencií, školení, či firemných porád. Nezabúdame ani na tých najmenších, pre ktorých je tu pripravený detský kútik, ale i detská animátorka, ktorá sa v letnej sezóne počas dňa postará o zábavu Vašich ratolestí. Po celom dni je najlepším riešením opekanie a tak sme pre Vás vybudovali taktiež všestranné ohnisko. Parkovanie Vašich áut je možné na bezplatnom parkovisku s kapacitou 300 áut.

Súčasťou Hotela ThermalKesov je vnútorný hypertermálny bazén, ktorý zregeneruje celé Vaše pohybové ústrojenstvo a uvoľní všetky svaly na Vašom tele. Hneď potom stačí, ak urobíte zopár krokov a ste u maséra. Pre milovníkov oddychu a relaxu ponúkame rovnako tradičnú fínsku saunu v novom hotelovom wellness. V rámci neho sa môžete zrelaxovať aj v parnej a infra saune, oddýchnuť v tepidáriu alebo vírivej vani - jacuzzi.

Bazény sú napustené termálnou vodou z vrtu hĺbky 1200 metrov a s teplotou 50,5°C, ktorá je ochladzovaná na 32 až 40°C. Voda je charakterizovaná ako prírodná, vysoko minerálna, hydrogénuhličitanová, sodná, so zvýšeným obsahom sodíkového a hydogénuhličitanového iónu, stredne termálna a slabo alkalická. Táto termálna voda má blahodarný vplyv na pohybové ústrojenstvo, centrálny nervový systém i reumu.

UŽ ČOSKORO!
Novinkou ThermalParku Nitrava bude nová toboganová aréna, o otvorení ktorej Vás budeme včas informovať. Otvorená bude celoročne. Tešiť sa môžete na 7 tobogánov pre malých aj veľkých. Prekvapením bude tobogán s výstižným názvom Kesovská raketa, ktorý bude mať v našom zariadení slovenskú premiéru! Tešíme sa na Vás.