S krbom, vyhrievaným bazénom a vírivkou

Dom v záhrade je situovaný v príjemnom prostredí kúpeľného mestečka Turčianske Teplice. Blízke okolie ubytovania poskytuje bohaté možnosti relaxu v termálnych bazénoch s liečivou minerálnou vodou kúpeľov a SPA & AQUAPARK-u Turčianske Teplice. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj príjemnými prechádzkami mestom, návštevou blízkych kultúrnych a historických pamiatok či turistikou v krásnej okolitej prírode Malej a Veľkej Fatry.

Našim hosťom ponúkame celoročne možnosť pohodlného ubytovania v samostatnom rekreačnom dome s kapacitou 15 lôžok, umiestnenom na spoločnom pozemku s majiteľmi ubytovania.

V dome sú hosťom k dispozícii 5 spální, dve 2-lôžkové, jedna 3-lôžková a dve 4-lôžkové izby. Na prízemí domu nechýba príjemná spoločenská miestnosť s krbom, pohodlným posedením, televízorom a DVD prehrávačom. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži kompletne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Samozrejmosťou ubytovania sú dve kúpeľne s dvomi toaletami a bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemný oddych a relax si môžu hostia dopriať v pekne upravenej záhradnej časti ubytovania so záhradnou hojdačkou, trampolínou s priemerom 4,5 m s nosnosťou 120 kg a vonkajším ratanovým posedením na terase s možnosťou grilovania na prenosnom plynovom grile. Pripravená pre Vás je tu taktiež vírivka, vonkajší vyhrievaný bazén a stolný tenis. Ozvláštniť Váš pobyt si môžete aj cyklistikou, ku ktorej Vám radi zapožičiame až 6 bicyklov. Parkovanie je zabezpečené priamo pri dome. Tešíme sa na Vašu návštevu.