Pekná chata blízko Bratislavy

Chata Zoška a Chata Breza je situovaná v peknom prostredí Malých Karpát v Modre v časti Piesok (rekreačná oblasť Zochova chata) pri Modre. Vzdialenosť od hlavného mesta Bratislava je len 30 km.

Ubytovanie ponúkame v dvoj, troj a štvorlôžkových izbách. Niektoré izby majú televízor, minichladničku a kúpeľňu. V objekte máte spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom, CD a DVD prehrávačom. Pri chate môžete využívať vonkajšie posedenie, ohnisko a vonkajší bazén s lehátkami. V areáli sa nachádza multifunkčné a beachvolejbalové ihrisko. Pre deti sme pripravili preliezky, hojdačky, šmýkačky, pieskovisko a trampolínu. Pre väčšie akcie alebo v prípade zlého počasia ponúkame veľkokapacitný stan s možnosťou dokurovania s priamym vstupom do chaty. Zaujímavosťou nášho zariadenia je vlastná mini ZOO, kde chováme vzácne exotické druhy zvierat. V prípade záujmu vieme ponúknuť ubytovanie v chate Breza spolu tak v kapacite 66 lôžok.

Ubytovanie je ideálne pre rodinné stretnutia, oslavy, teambuilding, firemné akcie, školenia, semináre, svadby a školy v prírode.