Na okraji lesa v tichom prostredí

Chata Roberta sa nachádza na okraji lesa v tichom prostredí obce Podhájska, ktorá je preslávená termálnym kúpaliskom (cca 500 metrov od chaty), ktoré pravidelne navštevuje množstvo domácich i zahraničných hostí. Termálna voda v Podhájskej je porovnateľná s vodou Mŕtveho mora.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie na chate s kapacitou 8 lôžok. K dispozícii sú dve štvorlôžkové izby s televízorom a WiFi internetom. Vo voľnom čase si môžete posedieť v spoločenskej miestnosti s krbovou pieckou, televízorom, DVD a CD prehrávačom alebo navštíviť vináreň či novo otvorený Gril-Bar vzdialený cca 150m od chaty. Chutné jedlo si určite pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni so sporákom s grilom, chladničkou, mrazničkou, mikrovlnkou a varnou kanvicou. Samozrejmosťou je kúpeľňa s toaletou.

Pri chate nájdete altánok s posedením, gril a ohnisko s možnosťou opekania. Bezpečné parkovanie Vám umožní priestor pri chate, ktorý je počas neprítomnosti hostí monitorovaný. Veríme, že v Podhájskej prežijete príjemnú dovolenku a že sa k nám budete radi vracať.