Moderné apartmány s kúpacou kaďou!

Ubytujte sa v jednom z moderne zariadených apartmánov v štýlovej novovybudovanej Chate pod Grúňom, ktorá sa nachádza v tichej a bezpečnej lokalite Vyšný koniec - Garáže v obci Oščadnica. Blízko to máte na zjazdovky miestneho lyžiarskeho strediska alebo ešte bližšie do štýlového dreveného suda s vírivkou umiestneného priamo v chate.

Čaro tohto skvelého kraja spoznáte výletmi pešou chôdzou či zo sedla bicykla po rôznych chodníčkoch a trasách okolím. V letnom období sú v Športcentre Oščadnica pre Vás pripravené detské elektroautíčka, kolobežky, horské káry, štvorkolky či trampolína. Množstvo kultúrnych podujatí Vám rovnako zatraktívni príjemný pobyt. Zima je ideálna na lyžovanie, bežkovanie či sánkovanie sa. Tieto aktivity môžete vykonávať v lyžiarskom stredisku Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica ako aj v stredisku Veľká Rača - Laliky (vzdialenom približne 2 km od chaty).

Ubytovať sa v Chate pod Grúňom môžete v rámci celého roka, kde naši hostia môžu využívať chatu ako celok alebo si prenajať jeden zo 6 apartmánov so samostatným vchodom. Maximálna kapacita ubytovania tak poskytuje komfortné bývanie pre 16 osôb. Na výber máte z nasledovných možností:

- Apartmán 1 s balkónom, kuchynským kútom, manželskou posteľou a gaučovým sedením (slúžiacim ako prístelka pre 1 osobu);
- Apartmán 2 s manželskou posteľou a kuchynským kútom;
- Apartmán 3 s balkónom a manželskou posteľou;
- Apartmán 4 s dvomi samostatnými lôžkami;
- Apartmán 5 s manželskou posteľou a práčkou v kúpeľni;
- Apartmán 6 s terasou, plne vybavenou kuchyňou, manželskou posteľou a samostatným lôžkom v spálni a gaučovým sedením, ktoré slúži ako prístelka pre 2 osoby v obývacej miestnosti.

Každý z apartmánov je vybavený LCD televízorom na káblové pripojenie. Hostia majú v apartmánoch k dispozícii tiež vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Kuchynský kút v apartmánoch 1 a 2 pozostáva z keramickej varnej dosky, rýchlovarnej kanvice a chladničky. V apartmáne 6 je hosťom k dispozícii kuchyňa prepojená s obývacou miestnosťou s krbom, televízorom na káblové pripojenie, CD/DVD prehrávačom, rádiom a spoločenskými hrami. Apartmán 5 a 6 sa nachádzajú na prízemí, ostatné apartmány sú na poschodí chaty.

Na upravenej záhrade chaty môžete využívať altánok, terasu s vonkajším posedením i záhradnú hojdačku. K príprave jedál Vám poslúži prenosný gril alebo kotlík na varenie gulášu. Oddýchnuť si môžete v drevenom sude s vírivkou (nachádzajúcom sa vo vedľajšej budove chaty). Na požiadanie vieme zabezpečiť služby ako sú manikúra, masáže či pedikúra. Deti sa zahrajú s hračkami či na detskom ihrisku s hojdačkou. Uschovať si tu tiež môžete svoje lyže a bicykle, prípadne si vysušiť svoje lyžiarky. K dispozícii je rovnako práčka a žehlička. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Kysuce sú krásnym krajom, v ktorom každý človek nájde všetko to, čo hľadá. Preto príďte k nám a prežite úžasnú dovolenku či už s rodinkou alebo priateľmi. Tešíme sa na Vás!