Chata v tichom prostredí pri lese

Chata Libra sa nachádza v srdci Turčianskej kotliny, v katastri obce Podhradie v okrese Martin. Pozývame Vás na dovolenku na útulnú chatu vhodnú pre rodinky s deťmi, skupinky priateľov a turistov.

Chata má kapacitu 12 lôžok. Prízemie chaty tvori spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a posedením. Sedacia súprava je po rozložení použiteľná ako dve lôžka. Chutné jedlo si môžete pripraviť v kompletne zariadenej kuchyni s elektrickým sporákom, elektrickou rúrou, chladničkou, mrazničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Tiež je tu kúpeľňa a toaleta. Poschodie chaty slúži na spanie. Tvori ho štvorlôžková a päťlôžková spálňa. Na päťlôžkovej spálni je možné doložiť prístelku. Chata je kvalitne vybavená, udržiavaná v poriadku a čistote.

Svoje autá si bezpečne odparkujete priamo pri chate. Vonkajšie posedenie pri lesíku s možnosťou opekania Vám už len spríjemní voľné chvíle na chate.

Chata Libra je vhodná pre všetkých, ktorí si chcú v kruhu rodiny a priateľov oddýchnuť od každodenného stereotypu pri dobrej grilovačke či varení gulášu. Na svoje si prídu aj turisti, cyklisti a milovníci prírody, ktorí majú chuť prebádať krásy a čaro pohoria Veľká Fatra. Naším hlavným cieľom je Vaša spokojnosť. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne.