Komfortná chata v tichom prostredí

Súkromie, tiché prostredie, relax v prírode, bezpečný pohyb deti v okolí, to ponúka chata Kristína. Chata je situovaná pri lese, na slnečnom, veľkom, trávnatom pozemku, 4 km od obce Párnica smerom na Zázrivú v obci Malá Lučivná. Napriek sto percentnému súkromiu je na blízku: 500 metrov od chaty lyžiarske stredisko Malá Lučivná, 16 km mesto Dolný Kubín s aquaparkom a lyžiarskym strediskom Kubínska Hoľa.

Chata má štýlovo zariadenú obývačku - spoločenskú miestnosť s priamym vstupom pred chatu, televízor, CD a DVD prehrávač, krb, zariadenú kuchyňu s elektrickou rúrou, varnou doskou, chladničku s mrazničkou, varnú kanvicu, jedálenský kút. Na spanie sú dve izby s manželskou posteľou s možnosťou prístelky, vlastnými kúpeľňami a WC. Dve dvoj posteľové izby, 1 štvorposteľová izba so spoločnou kúpeľňou a WC.

Napriek možnosti ubytovania veľkého počtu hostí, každý má svoje súkromie - obytná plocha chaty je 400 metrov štvorcových. Z obývačky vstup na zastrešenú terasu s vonkajším posedením, pri chate ohnisko, prístrešok a krásny areál.