Lyžovačka v SKI Čierny Balog 2 km

Aktívna dovolenka v štýlovej vidieckej chalupe, ATRAKCIE: SKI Čierny Balog, Čiernohronská železnica a Lesnícky skanzen na dosah


Chalupa SLOVENKA sa nachádza vo Vydrovskej doline v Čiernom Balogu. Táto oblasť má mnoho turistických atrakcií, prírodných krás i bohaté možnosti agruturistiky a turistiky v okolitej prírode.

Chalupa SLOVENKA je vhodná pre rodinky s deťmi, páriky, skupinky turistov a pre milovníkov aktívnej dovolenky. Je vzdialená len 300 metrov od stanice Čiernohronskej železničky, ktorá jazdí priamo pod oknami smerom do Lesníckeho skanzenu (vzdialenosť 1600 m), bezprostredne pod Náučným chodníkom o histórii a tradíciách obce.

Ubytovanie hosťom ponúkame v samostatnej trojpodlažnej chalupe s celkovou kapacitou 13 lôžok. Na prízemí sa nachádza samostatný 3-lôžkový apartmán s kuchynkou a kúpeľňou s WC. Druhá veľká ubytovacia jednotka je zložená zo spoločenskej časti na prvom podlaží a z oddychovej časti na druhom podlaží v podkroví. Spoločenskú časť tvorí spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, kompletne vybavená kuchyňa a WC. V podkroví chalupy sú 4 dvojlôžkové izby, 2 kúpeľne s WC a možnosťou pridať do izieb 2 prístelky alebo detskú postieľku.

Vo dvore môžu parkovať 3 až 4 autá. Na dvore sa aj griluje a varí guľáš. Za chalupou je záhrada, vhodná na detské hry a altánok na oddych, čítanie knižky alebo súkromné rozhovory.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov