Ubytovanie Čertovica

(40 objektov)
1 - 40 / 40

Čertovica

Známa rekreačná oblasť a predovšetkým lyžiarske stredisko Ski centrum Čertovica sa nachádza v regióne Nízke Tatry nad sedlom Čertovica. Na severných svahoch Nízkych Tatier nájdete  lyžiarske trate, známe výbornými podmienkami na lyžovanie. Nie len lyživanie ale i krásne prostredie si tu môžete vychutnávať počas celej sezóny.  Stredisko je rozdelené do dvoch lyžiarskych areálov: Ski centrum Čertovica - Čertova svadba a Čertovica - STIV. Stredisko tvoria 4 vleky a 6 lyžiarskych svahov. V okolí sú aj dobré podmienky pre bežkovanie,  paragliding, turistiku, snowbording a skialpinizmus. V blízkosti sa nachádza ďalšie malé lyžiarske stredisko Bačova Roveň.

Návštevníci lyžiarskeho strediska môžu taktiež využiť reštaurácie, lyžiarsku školu, požičovňu lyží, bezplatné parkovisko ako i skiservis či sauny.

V obciach Vyšná BocaNižná Boca, ktoré sa nachádzajú pod Čertovicou, je možné sa ubytovať a načerpať nové sily. Ďalšími možnosťami ubytovania sú horské a zrubové chaty priamo v sídle strediska alebo pohodlné horské hotely s nádherným výhľadom na okolité hory Nízkych Tatier.

Toto známe stredisko však neponúka svoje služby iba v zime, je vhodné aj na letnú dovolenku. V lete sa môžete zabaviť turistikou, zberom lesných plodov, návštevami okolitých jaskýň alebo aquaparkov. Toto všetko a ešte viac nájdete v rekreačnom a športovom stredisku Čertovica.