Skipark Ružomberok, Jasná, Aquaparky

Apartmánové domy - Apartmány Riviéra** sa nachádzajú na Liptove v malebnej obci Liptovské Sliače blízko najznámejšieho aquaparku na Slovensku - Gino Paradise v Bešeňovej.

Liptov je magnetom pre milovníkov aktívneho oddychu aj skvelého relaxu, ktorí obľubujú termálne kúpaliská, krásnu prírodu, cyklotrasy, hrady, zámky, liptovské jaskyne atď... Okrem obľúbeného vodného sveta Gino Paradise Bešeňová to máte od apartmánov neďaleko aj k známemu Aquaparku Tatralandia a Vital park Lúčky.

Našim hosťom ponúkame celoročne luxusné a pritom lacné apartmánové ubytovanie v dvoch apartmánových domoch (postavených vedľa seba) s celkovou kapacitou až 30 lôžok.

APARTMÁNOVÝ DOM Č. 1
Apartmán č. 1 s kapacitou 8 lôžok - prízemie: veľká spoločenská miestnosť, 2 spálne, kuchyňa, kúpeľňa (rohová vaňa), toaleta, terasa, WiFi internet, TV - plazma, satelit, DVD, záhrada, pieskovisko, hojdačky, gril, atď. Apartmán má samostatný vchod.

Apartmán č. 2 s kapacitou 12 lôžok - podkrovie: spoločenská miestnosť, 3 spálne, kuchyňa, kúpeľňa (rohová vaňa), toaleta, 2 balkóny, WiFi internet, TV - plazma, satelit, DVD, záhrada, pieskovisko, hojdačky, altánok, gril, atď.

APARTMÁNOVÝ DOM Č. 2
Veľký apartmánový dom - dvojposchodový dom s kapacitou 10 lôžok: veľká spoločenská miestnosť, 3 spálne, veľká kúpeľňa, toaleta, terasa, vlastná garáž, brána na diaľkové ovládanie, samostatný vchod, vlastná záhrada, parkovisko, záhradný nábytok, gril, hojdačky, pieskovisko, trampolína, atď.

Apartmány sú ohradené štýlovým nepriehľadným oplotením. Parkovisko pre 7 áut je uzavreté, v noci osvietené spolu aj so záhradou.

Tešíme sa na stretnutie s Vami aj s Vašou rodinou.
Majitelia apartmánov Šimček Ľubomír s manželkou