V cene ubytovania vstupné na kúpalisko!

V cene ubytovania vstup na kúpalisko!

Komplex Pohoda je súbor štyroch chát - POHODA, Pohoda PLUS, Pohoda Max a Extra Pohoda. Všetky sa nachádzajú v novej chatovej osade Westend v areáli termálneho kúpaliska Vadaš - Štúrovo. V cene ubytovania je neobmedzený vstup do bazénov kúpaliska.

Hosťom ponúkame 2, 3, 4, 5 - lôžkové štúdiá, apartmány a rodinné apartmány. Izby pre páry, rodiny s jedným aj viacerými deťmi, oddelené aj spoločné spálne, viacgeneračné bývanie. Každá rodina si u nás vyberie to svoje.

Všetky štúdiá/apartmány sú štandardne útulne vybavené. Nechýba vlastné sociálne zariadenie, vybavená kuchyňa, posedenie na terase či v altánku pri grile.

Vyskúšajte termálnu vodu na kúpalisku Vadaš a mnoho atrakcií, ktoré areál kúpaliska ponúka. Navyše môžete navštíviť maďarskú katedrálu v Ostrihome, bobovú dráhu, zažiť romantickú plavbu na Dunaji, vybrať sa do nočnej alebo dennej Budapešti. Príďte sa ubytovať k nám do Štúrova. Určite sa budete cítiť v POHODE :-).

Zábava - športové ihriská, jazda na koni, vodné bicyklovanie, rybolov na jazere. Výlety - Ostrihomská Bazilika, Višegrad - hradný komplex, bobová dráha, most Márie Valérie, denná nočná Budapešť, turistika - Kováčovské kopce, rôzne atrakcie na kúpalisku.