Výhodné zľavy na skipasy a thermalparky

Pri týždennom pobyte od soboty do soboty: uvítací košík, zľava na 6-dnový skipas do Jasnej, zlavy do thermalparkov, karta gopass. Skipasy je možné si zakúpiť priamo u nás, wifi zadarmo, uzavrete parkovisko.


Ponúkame Vám možnosť príjemného oddychu v dvoch samostatných, štýlovo zariadených apartmánoch. Ubytovanie je situované na úpätí Demänovskej Doliny – Jasná, v tichej mestskej časti Liptovského Mikuláša Demänová – Bodice. Prekrásny pohľad sa naskytne na končiare Nízkych a Západných Tatier a horské prostredie umocní okolie Liptova. Poloha ubytovania našich apartmánov dáva vynikajúce možnosti letných a zimných športov, turistiky aj zábavy, pretože sa nachádzajú len 9 km od najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku Demänovská Dolina – Jasná, 5 km od najväčšieho aquaparku v Európe Tatralandia a 18 km od Gino paradise Bešeňová. Naša poloha v strede Liptova je výhodná aj pre návštevy ostatných atrakcií, ktoré Liptov ponúka.

Apartmány sú vhodné pre rodiny s deťmi alebo skupiny, ktoré hľadajú oddych pohodu a relax. Každý apartmán má kompletne zariadenú kuchynku, kúpeľňu s WC a sprchovým kútom, televízorom a pripojením na internet prostredníctvom wifi. Hostia majú k dispozícii veľkú záhradu, jazierko s rybami, detské ihrisko s hojdačkami, šmýkačkou, pieskoviskom, trampolínou. Taktiež si môžu vychutnať grilovačku v dvoch altánkoch s grilom a záhradným posedením. Osviežiť sa možete vo vonkajšom vyhrievanom bazéne.