Krásne prostredie s výhľadom na Tatry!

Komfortné Apartmány Lesná sú situované v krásnej podhorskej obci Stará Lesná, ktorá je výborným východiskovým miestom pre Vaše cyklistické a turistické výlety okolím.

Okolitá príroda ponúka bohaté možnosti pre letné i zimné aktivity, ako sú turistika, zber lesných plodov a húb, čo je zárukou výbornej dovolenky pre úplne všetkých. V Tatranskej Lomnici (3 km) si zajazdíte na horskej dráhe Tatrabob. Perfektnú lyžovačku na dokonale upravených zjazdovkách s možnosťou večerného lyžovania si zas užijete v špičkových lyžiarskych strediskách Greguška Ski Pod Lesom (4 km), Tatranská Lomnica (6 km), Ski Jakubkova Lúka (9 km). Blízko apartmánov sa nachádza zastávka Skibusu, a tak sa ním vyveziete priamo k lyžiarskym vlekom. Po náročnom dni plnom aktivít výborne padne relax v blízkom aquaparku AquaCity Poprad (13 km).

Hosťom ponúkame celoročne ubytovanie v dvoch štýlových apartmánoch. Dolný apartmán má kapacitu 7 lôžok a horný apartmán ma kapacitu 9 lôžok. Naše apartmány sú vhodné pre rodinky s deťmi či menšie skupinky priateľov a známych.

Každý z apartmánov sa nachádza na samostatnom poschodí, v ktorom je Vám k dispozícii zakaždým veľká spoločenská miestnosť s jedálenským kútom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a spoločenskými hrami. Apartmány disponujú vlastnou plne vybavenou kuchyňou, ktorá je prepojená so spoločenskou miestnosťou. V apartmánoch môžete využiť zakaždým dve 3-lôžkové spálne s možnosťou prístelky. Samozrejmosťou každého apartmánu je veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a toaletou. Každý apartmán je navyše vybavený aj jednou samostatnou toaletou.

Počas letných dní si spríjemníte voľné chvíle oddychom na terase s vonkajším posedením. Vieme Vám zaistiť tiež žehličku. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri apartmánoch, tak zavítajte k nám a zažite výbornú dovolenku v srdci Vysokých Tatier! Tešíme sa na Vás!