Priamo v areáli GINO PARADISE Bešeňová

Apartmány Júlia sa nachádzajú priamo v areáli vodného raja GINO Paradise Bešeňová na druhom poschodí v priestoroch Hotela LUKA****. Vstup do areálu aquaparku je zabezpečený cez elektronický turniket na prízemí objektu. Ceny vstupov do areálu sú nasledovné: celodenný neobmedzený vstup je 7€ - 9€, 12€ - 14€ a VIP 25€ len pre našich hostí.

Hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v dvoch moderne zariadených apartmánových štúdiach. Každé štúdio má kapacitu dvoch pevných lôžok a jednej prístelky. Nechýba v ňom LCD televízor vybavený systémom PAY TV, trezor s elektronickým uzamykaním, WiFi pripojenie na internet, kompletne vybavený kuchynský kút na prípravu vlastnej stravy, jedálenské posedenie a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Jeden z apartmánov disponuje balkónom.

Pre našich hostí poskytujeme výhodné zľavy na kúpanie sa nie len v areáli GINO Paradise Bešeňová ale aj v aquaparku Tatralandia. Ubytovanie nadštandardnej kvality, reštaurácie, bary, wellness procedúry, sauny, masáže a množstvo zábavy vo vnútorných a vonkajších bazénoch urobí z Vašej dovolenky skutočne nezabudnuteľný zážitok.