Príjemné apartmány za výhodnú cenu!

Apartmány Janka sa nachádzajú v nádhernom prostredí Liptova priamo pod Chočskými vrchmi v obci Kvačany. Poloha je ideálna na turistiku, športové aktivity a rodinnú dovolenku s deťmi alebo priateľmi. K dispozícii je ubytovanie v súkromí formou apartmánov.

1. Horný apartmán nájdete na poschodí a poskytuje ubytovanie v dvoch izbách (2x4) +2 prístelky v kuchyni. Kuchyňa je kompletne vybavená (keramická varná doska, rýchlovarná kanvica, chladnička, mikrovlnka). Samozrejmosťou je kúpeľňa, toaleta, televízor a satelit.

2. Dolný apartmán ma k dispozícii 2-lôžkovú a 4-lôžkovú izbu. Samozrejmosťou je plne zariadená kuchyňa (keramická varná doska, rýchlovarná kanvica, chladnička, mikrovlnka), kúpeľňa, toaleta, televízor a satelit.

V celom objekte je WiFi pripojenie na internet. Vo dvore nájdete altánok, záhradnú hojdačku, pieskovisko, detské hojdačky, vonkajšie posedenie s možnosťou opekania a grilovania. Parkovanie je zabezpečené priamo v objekte.

V blízkosti ubytovania sú kúpaliská v Bešeňovej, Tatralandii, Liptovskom Jáne. Na skok je to na Liptovskú Maru. Na túru sa môžete vybrať do Kvačianskej a Prosieckej doliny. V zime tu máte mnoho lyžiarskych stredísk (Zuberec, Jasná).