Moderné apartmány v atraktívnej lokalite

Apartmánová chalupa Jánošíkové diery sa nachádza v časti Biely Potok v známej obci Terchová. Hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch častiach. Každá časť je riešená ako apartmán s vlastným vchodom s možnosťou prepojenia oboch častí v jeden celok.

Apartmán o celkovej kapacite 5 osôb má chodbu, kúpeľňu s toaletou, samostatnú spálňu a kuchyňu spojenú s obývacou izbou. Po schodoch sa dostanete do druhej, otvorenej spálne v podkroví (tzv. galéria). Celkový počet postelí je 4 + 1 prístelka. Kuchyňa je kompletne vybavená elektrospotrebičmi, v obývačke je rádio, televízor, rôzne spoločenské hry a možnosť posedenia si na príjemnej terase pri potôčiku. K apartmánu patrí uzavretý dvor s možnosťou parkovania pre 2 - 3 autá, posedenia a prípravy jedál na vonkajšom grile pri potoku.

Apartmán superior o celkovej kapacite 6 osôb má chodbu, kúpeľňu s toaletou, samostatnú spálňu a kompletne vybavenú kuchyňu prepojenú s obývacou izbou s kozubom, z ktorej sa priamo vychádza na priestrannú terasu s vonkajším sedením. Po schodoch sa dostanete do druhej, otvorenej spálne (tzv. galérie) v podkroví. Celkový počet postelí je 4 + 2 prístelky. K apartmánu patrí uzavretý dvor s možnosťou zastrešeného parkovania, posedenia a prípravy jedál na grile v štýlovom prístrešku na grilovanie pri potoku.

Parkovanie pre Apartmán superior je pod prístreškom pre dve autá + ďalšie parkovacie miesto. V celom objekte je zabezpečené WiFi pripojenie na internet.